اخبار اپراتورها

خرید شارژ رایتل

رایتل سومین اپراتور کشور با ارائه ی خدماتی مانند مکالمه، اینترنت و ارسال پیامک توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند. سیم کارت های اعتباری رایتل با خرید شارژ رایتل مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید شارژ رایتل می توانید از طریق سایت می شارژ اقدام نمایید یا با گرفتن کد دستوری شارژ، سیم کارت اعتباری رایتل خود را شارژ کنید.

رایتل

رایتل بعنوان سومین اپراتور همراه کشور است که با هدف ارائه ی خدمات مکالمه، اینترنت، ارسال پیامک و … پا به عرصه ی فناوری و ارتباطات گذاشت. رایتل با تشکیل از دو کلمه ی رای و تل که کلمات انگلیسی هستند، به نام تجاری خود معنی داده است. سیم کارت های اعتباری، دائمی و دیتای رایتل با توجه به کاربرد و سلیقه ی مشتریان رایتلی به بازار عرضه شده اند. سیم کارت اعتباری با خرید شارژ رایتل امکان برقراری ارتباط تلفنی، پیامکی و تصویری را فراهم می کند. اپراتور رایتل اولین ارائه دهنده ی سیم کارت های نسل سوم همراه است. لوگوی رایتل از سه دایره ی بنفش رنگ تشکیل شده که نشان دهنده ی ارائه ی نسل سوم همراه است. لینک مستقیم دانلود اپلیکیشن خرید شارژ و پرداخت قبوض

خرید شارژ رایتل

شارژ رایتل

سیم کارت های اعتباری و دیتای رایتل نیاز به شارژ کردن دارند. با خرید شارژهای 1000، 2000، 5000 و … شما می توانید با دنیای بیرون خود ارتباط برقرار کنید. سیم کارت اعتباری و دیتا با پیش شماره های 0921 و 0922 به فروش می رسند. رایتل با شعار اپراتور پیشگام، پوشش سراسری در بیش از 1200 شهر کشور دارد در نتیجه تنها با خرید شارژ رایتل می توانید سفر خود به تمام شهر های ایران را آغاز کنید و نیازی به تعویض سیم کارت نخواهید داشت.

خرید شارژ رایتل

خرید شارژ رایتل

جهت خرید شارژ باید کارت بانکی شما رمز دوم داشته باشد. اگر رمز دوم ندارید به نزدیک ترین دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده ی کارت بانکی خود مراجعه کنید و با انتخاب گزینه ی تغییر یا ثبت رمز دوم، رمز دوم خود را ثبت کنید. در مورد خرید شارژ اپراتور رایتل برای سیم کارت اعتباری می توانید به سایت خرید شارژ و بسته ی اینترنت رایتل وارد شده و با انتخاب یکی از شارژهای 1000، 2000 یا مبالغ بالاتر، بسته به نیاز خود شارژ خود را مستقیم یا غیر مستقیم را خرید نمایید. با انتخاب گزینه ی شارژ مستقیم سیم کارت شما بدون وارد کردن کد شارژ می شود اما در صورت انتخاب شارژ غیر مستقیم رمز شارژ برای شما ارسال خواهد شد. بعد از دریافت رمز شارژ می توانید با گرفتن کد #رمز شارژ*140* سیم کارت اعتباری خود را شارژ کنید. راه دیگر خرید شارژ اپراتور سوم به صورت مستقیم و کارت شارژ میباشد، که با دانلود اپلیکیشن خرید شارژ و پرداخت قبوض می شارژ به سهولت امکان پذیر میباشد. راه دیگر خرید شارژ، روش اینترنتی است. با مراجعه به سایت رایتل می توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه خود، شارژ رایتل خود را خریداری کنید. پس از وارد کردن شماره و مبلغ شارژ، شما به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت می شوید. در این قسمت اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود را وارد کرده و منتظر بمانید تا عملیات موفقیت آمیز اعلام شود و خرید اینترنتی شارژ شما تکمیل گردد. برای مشاهده ی باقی مانده ی اعتبار از #140* استفاده کنید. برای شارژ سیم کارت دیتای رایتل نیز از همان روش های گفته شده برای سیم کارت اعتباری رایتل استفاده نمایید.
برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن