اخبار اپراتورها

خرید شارژ مستقیم

شارژ مستقیم از جمله خدماتی است که در سایت اینترنتی می شارژ می توانید از آن بهره مند شوید و سیم کارت های ایرانسل، رایتل و همراه اولی خود را به این صورت در عرض چند ثانیه می توانید شارژ نمایید.
خرید شارژ مستقیم یکی از روش هایی است که جهت سهولت و سرعت در خرید شارژ به کمک شما می آید. روش های متفاوتی برای خرید شارژ بصورت مستقیم وجود دارد از جمله کدهای دستوری، استفاده از اپلیکیشن می شارژ، استفاده از  ATM بانک ها و استفاده از دستگاه های POS  که در این مقاله تمامی روش های خرید شارژ فوری یا مستقیم را بررسی خواهیم کرد.

شارژ مستقیم سریع ترین راه جهت شارژ سیم کارت

بسیاری از افراد امروزه با مسئله ای به نام کاهش و یا اتمام موجودی اعتبار سیم کارت های مختلف روبه رو می شوند که در برخی موارد امکان خرید شارژ برایشان مهیا نیست. شارژ مستقیم یکی از خدماتی است که در اغلب سایت ها که به فروش انواع شارژ می پردازند با آن مواجه می شوید. این روش خرید شارژ از مزیت های بسیاری برخوردار است که از مهم ترین آن ها می توان به خرید سریع و آسان اشاره کرد. با چند انتخاب به راحتی می توانید به خرید شارژ بپردازید. با توجه به این که سیم کارت اعتباری شما کدام یک از انواع اپراتورهای رایج است به راحتی می توانید از سایت مورد نظر که به فروش شارژ مستقیم می پردازند سیم کارت خود را شارژ کنید بدون این که با دردسر های خرید شارژ به صورت غیر مستقیم مواجه شوید.

خرید شارژ مستقیم برای انواع سیم کارت

از خدمات سایت هایی که به فروش انواع شارژ می پردازند این است که به انواع سیم کارت های موجود شارژ مستقیم ارائه دهند. در واقع سیم کارت های مختلفی امروزه وجود دارند که می توان به همراه اول، ایرانسل و رایتل اشاره کرد. مصرف کنندگان هر کدام از این سیم کارت ها به خوبی می دانند که هر چند وقت یکبار اعتبار سیم کارتهایشان به پایان می رسد و هر چه سریع تر می بایست سیم کارت خود را شارژ کنند. شارژ مستقیم  بهترین گزینه در شرایطی است که امکان شارژ کردن غیر مستقیم وجود ندارد. شما دارندگان سیم کارت های مختلف در هر مکان و زمانی که باشید به راحتی می توانید درخواست خود را مبنی بر شارژ به صورت مستقیم از طریق سایت مورد نظر ارائه دهید تا در چند ثانیه سیم کارتتان شارژ شود.

خرید شارژ مستقیم از طریق اپلیکیشن

اگر گوشی تلفن همراه شما به اینترنت متصل باشد، می توانید از طریق یکی از اپلیکیشن های خرید شارژ مانند می شارژ، همراه من، آپ، ای شارژ، تاپ آپ استفاده کرده و شارژ خود را خریداری نمایید.
خرید شارژ مستقیم
اپلیکیشن می شارژ

خرید شارژ مستقیم از طریق سایت های فروش

اگر به سیستم یا گوشی متصل به اینترنت دسترسی دارید، می توانید از طریق سایت می شارژ به آدرس https://me-charge.ir ایرانسل به آدرس https://irancell.ir ، سایت اصلی همراه اول به آدرس https://www.mci.ir و سایت اصلی رایتل به آدرس https://www.rightel.ir  اقدام به خرید شارژ کنید. البته این روش نسبت به 2 روش قبلی کندتر است چرا که مجبور هستید تمامی اطلاعات کارت بانکی را تماماً وارد کنید. اما در روش های اپلیکیشن و کدهای دستوری، پس از یک بار استفاده، شماره کارت ذخیره شده و در دفعات بعدی نیازی به وارد کردن دوباره آن نیست.

سایر روش های خرید شارژ مستقیم

از دیگر روش های خرید شارژ فوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • خرید شارژ از طریق دستگاه های ATM بانکی
  • خرید شارژ از طریق دستگاه های POS فروشگاه ها
  • خرید شارژ از طریق تلفن گویا
  • خرید کارت شارژ به صورت حضوری از فروشگاه های سراسر کشور
  • خرید شارژ از طریق ارسال پیامک
 

خرید مستقیم شارز

نکات قابل توجه در هنگام خرید شارژ فوری

در تمامی روش های ذکر شده، شما نیاز دارید که شماره یک کارت بانکی، تاریخ انقضاء، رمز دوم و CVV کارت را به خاطر داشته باشید. همچنین در تمامی روش های ذکر شده به جز انتقال اعتبار، هزینه خرید شارژ فوری رایگان است. در هنگام انتقال اعتبار، 400 ریال هزینه از شارژ شما کم می شود. نکته دیگر آن است که برخی از کارت های بانکی خرید شارژهای کمتر از 5000 یا 10000 تومان را ساپورت نمی کنند. بنابراین در هنگام خرید شارژ، کارت بانکی متناسب با میزان شارژ خود را برای خرید به همراه داشته باشید.

مزایای خرید شارژ مستقیم

خرید شارژ مستقیم به صورت اینترنتی از طریق سایت می شارژ و یا از طریق دانلود اپلیکیشن می شارژ امکان پذیر است. این نوع خرید شارژ همان طور که از بخش های قبلی نیز متوجه شده اید دارای مزایا و فواید بسیاری است که به یک گزینه مهم آن اشاره کردیم. خرید آسان و سریع یکی از مزیت های خرید این نوع شارژ است. صرفه جویی در وقت یکی دیگر از مزیت های خرید این نوع شارژ می باشد. شما در هر مکانی که باشید و در هر زمانی که به سر می برید می توانید سیم کارت خود را در عرض چند ثانیه شارژ کنید و این مهمترین و بارزترین مزیت شارژ مستقیم محسوب می شود. شما عزیزان نه تنها می توانید برای سیم کارت خود شارژ تهیه کنید بلکه برای دیگر سیم کارتهای دوستان و آشنایان نیز می توانید مبلغی را به عنوان شارژ مستقیم ارسال کنید.

 
برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن