آموزش

آنفالویاب اینستاگرام ؛ چگونه بفهمیم چه کسی ما را آنفالو کرده است؟

آنفالویاب اینستاگرام برنامه ای است که به کمک آن ها شما متوجه شوید چه افرادی شما را آنفالو کرده اند. در این مقاله به روش هایی که می توان به این موضوع پی برد اشاره می کنیم.

اینستاگرام شبکه اجتماعی است که در آن افراد تصاویر و ویدئو های خود را به اشتراک می گذارند. وقتی تعداد دنبال کننده و یا فالور های پیجی در اینستاگرام زیاد باشد ، کسب درآمد آن پیج نیز بیشتر می شود و فواید اقتصادی بالایی خواهد داشت. برخی از افراد برای اینکه تعداد فالووران خود را افزایش دهند ممکن است پیج شما را فالو کرده تا شما نیز آن ها را فالو کنید. این افراد پس از مدتی شما را آنفالو می کنند. اما اینستاگرام به شما اطلاع نمی دهد.

در این مقاله ما شما را با روش هایی آشنا خواهیم کرد تا بفهمید چه کسانی شما را آنفالو می کنند. و به این روش ها و برنامه هایی که در این راستا وجود دارد به اصطلاح آنفالویاب گفته می شود.

ردیابی فالوکنندگان و دانستن این که چه کسی شما را آنفالو کرده است از آن جهت اهمیت دارد که افزایش تعداد فالوران به صورت طبیعی در اینستاگرام کار دشواری است. بنابراین هر فالور برای پیج شما از اهمیت بالایی برخوردار است. از طرفی کسانی که به نوعی از شما سو استفاده می کنند و پس از این که شما آن ها را فالو کردید آن ها شما را آنفالو می کنند را باید بیابید و شما هم پاسخ این بی مهری آن ها را با آنفالو کردن بدهید.

باید بدانید که به هر حال اگر محتوای پیج شما جالب نباشد. افراد حق دارند که شما را آنفالو کنند. بنابراین نرخ بالای آنفالو های شما نیز می تواند نشان دهنده ی این باشد که محتوای پیج شما نامربوط و یا بی کیفیت است. به همین دلیل بهتر است که با آنفالویاب اینستاگرام آمار درستی از این موضوع داشته باشید.

هدف ما در این مطلب معرفی اپلیکیشن هایی است که به شما برای ردیابی آنفالو کنندگانتان کمک می کنند. برخی اپلیکیشن ها مناسب سیستم عامل اندروید بوده و برخی دیگر مناسب iOs هستند. در این مقاله ابتدا اپلیکیشن های مناسب اندروید و سپس آنفالویاب های مناسب سیستم عامل iOs را معرفی می کنیم.

همچنین این مطلب را مطالعه کنید: آموزش بازیابی اکانت اینستاگرام به صورت تصویری

آنفالویاب اینستاگرام رایگان مناسب برای سیستم عامل اندروید

۱. Follower Analyzer for Instagram

Follower Analyzer تجزیه و تحلیل های مربوط فالوورهای پیج اینستاگرام را به شما ارائه می دهد. شما می توانید ببینید چه کسی شما را دنبال کرده و چه کسی شما را دنبال نمی کند ، فالوورهای جدیدی را ردیابی کنید ، دوستان متقابل را پیدا کرده و طرفداران را مشاهده خواهید کرد. می توانید دنبال کنندگانی را مشاهده کنید که  هرگز پست های شما را لایک نکرده و یا کامنت نگذاشته اند. و یا کسانی که همیشه در مورد پست های شما نظر میدهند و آنها را لایک میکنند. شما می توانید وضعیت بیشترین لایکها  و بیشترین کامنتها و همچنین افرادی را که اغلب پستهای شما را تگ می کنند مشاهده کنید. 

با خرید نسخه پولی این برنامه می توانید چندین حساب را وارد کنید ، آنالیز نامحدود انجام دهید . و همچنین تبلیغات را حذف کنید. 

آنفالو یاب اینستاگرام

۲- Followers insight for Instagram

این یکی دیگر از برنامه های مورد علاقه است ، با بیش از ۱۵۰،۰۰۰ نفر امتیاز ۵ ستاره و امتیاز ۴.۵.

اگرچه در این برنامه برخی از ویژگی ها را به صورت رایگان دریافت می کنید ، اما باید برای طیف وسیعی از ویژگی های خوب برنامه هزینه های اضافی بپردازید.

برنامه به شما امکان می دهد:

فالوئرهایی را که به دست آورده اید و یا از دست داده اید کشف کنید
چه کسی شما را مسدود کرده است
از افرادی که شما را آنفالو کرده اند ، آنفالو کنید
پیگیر وفادارترین فالوورهای خود باشید
چندین اکانت اینستاگرام را رصد کنید
جاسوسان ، اسپمرهای احتمالی و کاربران غیرفعال خود را کشف کنید
برای بهترین فالوورهای خود فریاد بزنید

این برنامه شامل تبلیغات گسترده است.

نرم افزار انفالویاب

همچنین مطالعه کنید: آموزش نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام

۳. FollowMeter for Instagram

FollowMeter دارای رابط کاربری جذابی است که به شما در مدیریت دنبال کنندگان پیج اینستاگرامتان یاری می کند. این برنامه امکانات زیر را به صورت رایگان ارائه می دهد:

تعداد فالوور های که شما را فالو کردند
تعداد فالوورهایی که شما را آنفالو کرده اند 
بیشترین و کمترین لایکها تصاویر و فیلم ها
کل لایک شما
کل نظرات شما
میانگین لایک شما
نظرات متوسط شما

در صورت خرید نسخه پریمیوم ، امکانات جدیدی به اپلیکیشن شما اضافه میشود . 

انفالویاب اینستاگرام اندروید

۴- Reports + Followers Analytics for Instagram

این برنامه ویژگی های مختلفی را برای بهبود تجربه اینستاگرام در نسخه رایگان به شما ارائه می دهد. این موارد شامل:

تجزیه و تحلیل حساب اصلی
بررسی فالوورها بدست آورده و فالوورهای از دست داده 
نرخ تعامل (engagement rate) را پیگیری کنید
پست های خود را بهینه و برنامه ریزی کنید
مشخص کنید که بهترین طرفداران اینستاگرام شما کیستند و کدام یک از دوستان شما پست های شما را خیلی دوست داشتند
کسانی که شما را آنفالو کرده اند را پیدا کنید

در صورت خرید نسخه پریمیوم ، امکانات جدیدی مانند اضافه کردن چند حساب به اپلیکیشن شما اضافه میشود . 

آنفالو یاب اینستا

 

۵- Unfollow Users for Instagram

 

این یک برنامه رایگان ساده است که آنچه را که در تبلیغ می گوید انجام می دهد. در صفحه اصلی افرادی را که دنبال می کنید نشان می دهد . می توانید آنها را مستقیماً در یک زمان، چه یک نفر و یا اینکه به صورت دسته چند نفره از برنامه حذف کنید.

اینستاگرام آنفالویاب

۶- Unfollowers for Instagram Lost

Unfollowers for Instagram Lost به شما کمک می کند تا کسانی که شما را آنفالو کرده اند را در حساب اینستاگرام خود پیدا کنید. برنامه افرادی را که دنبال می کنید تشخیص می دهد و برجسته می کند ، و افرادی که بک فالو نداده اند نیز مشخص می کند. همچنین می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید تا افرادی را که فراموش کرده اید به فالو بک کنید ، برجسته کند.

انفالویاب

همچنین این مطلب را مطالعه کنید: ۱۰ تا از بهترین ترفندهای اینستاگرام بصورت تصویری

آنفالویاب اینستاگرام رایگان مناسب برای سیستم عامل iOs

۷- Tracker for Instagram

Tracker for Instagram به شما این امکان می دهد تا فالوورهای بدست آمده و گمشده را ردیابی کنید. می توانید میزان عملکرد پست های شما ، پست های لایک خوبی داشته اند و همچنین عکس ها و فیلم های کانت شده را به خوبی مشاهده کنید.

همچنین می توانید از برنامه برای ردیابی نرخ تعامل فالوورها استفاده کنید.

اگرچه این برنامه رایگان است ، اما می توانید با خرید نسخه پریمیوم (ماهانه ۹/۹۹ دلار آمریکا) امکانات اضافی ، از جمله پست های رسانه ای مورد علاقه خود ، دنبال کننده های گوست ، بلاک کننده ها ، بهترین لایک ها  و بهترین نظرات دسترسی پیدا کنید. 

آنفالویاب برای ios

۸- !Followers for Instagram

می توانید از Followers for Instagram استفاده کنید تا متوجه شوید چه کسی شما را فالو و یا آنفالو کرده است ، چه کسی شما را بک فالو نکرده است و شما را دنبال نمی کنید.

شما به صورت رایگان می توانید به ویژگی های اصلی دسترسی داشته باشید ، اما با خرید درون برنامه ای امکاناتی مانند نمایش دنبال کننده های مسدود شده اینستاگرام ، نظرات حذف شده و لایک های دنبال کنندگان خود را مشاهده کنید.

این برنامه کاربر پسند است ، و می توانید افراد را از داخل برنامه دنبال کرده و یا آنفالو کنید. شما می توانید از آن برای یافتن و حذف همه فالوورهای جعلی که روی لیست شما قرار گرفته اند ، استفاده کنید.

انفالویاب اینستا برای ای او اس

۹- Ghost unfollowers for Instagram & fake IG clean

شما می توانید از این برنامه برای حذف فالوور های فیک خود استفاده کنید، فالوورهایی که در اینستاگرام غیرفعال می شوند و باعث میشوند نرخ تعامل پایین بیاید. فالوورهای گوست ممکن است توسط افراد یا ربات های اجتماعی ایجاد شود. آنها هیچ کاری برای کمک به عملکرد حساب کاربری اینستاگرام شما انجام نمی دهند. غالباً اسکمرها با پروفایل های ساختگی حساب های شبح ایجاد می کنند.

شما می توانید از این برنامه برای نظارت بر ۱۰۰ پست آخر شما از فلوورها که به هیچ وجه تعامل ندارند استفاده کنید.

همچنین می توانید از برنامه برای ردیابی و حذف آنفالوورها اینستاگرام خود استفاده کنید. شما می توانید به صورت انبوه تا حداکثر ۶۰ کاربر در ساعت حذف را انجام دهید.

انفالویاب اینستاگرام برای ایفون

سایر روش های آنفالویاب اینستاگرام

بهترین روش برای دانستن این که چه کسی ما را آنفالو کرده است، پیدا کردن یک برنامه ی خوب آنفالویاب اینستاگرام در اپ استور و یا دیگر مارکت ها می باشد. به طور کلی برای سیستم عامل های گوناگون برنامه های گوناگونی وجود دارد. در این جا عنوان چند آنفالویاب اینستاگرام موجود برای سیستم عامل اندروید، iOs و ویندوز را برایتان آورده ایم.

آنفالویاب اینستاگرام برای سیستم عامل IOS:

برنامه Followers on Instagram Free ساخته شده توسط Sepia Software LLC

آنفالویاب اینستاگرام برای سیستم عامل Android:

برنامه Follower Tracker for Instagram ساخته شده توسط Monsters LLC

آنفالویاب اینستاگرام برای سیستم عامل Windows Phone:

برنامه UnfollowSpy ساخته شده توسط Elliott Forde ( این برنامه در اینستاگرام و توییتر جواب می دهد.)

این برنامه ها را مناسب با سیستم عامل دستگاه دانلود کرده و پس از نصب اطلاعات مربوط به حساب اینستاگرام خود را وارد کنید و به راحتی از آنفالویاب اینستاگرام استفاده نمایید.

وبسایت خرید شارژ و پرداخت قبوض می شارژ

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن