تکنولوژی

چگونه ایمیل ها را در گوشی آیفون مسدود کنیم؟

دلایل زیادی برای مسدود کردن ایمیل یک نفر وجود دارد. شاید فردی که ایمیل ها را ارسال می کند به فکر اسپم کردن باشد یا اینکه بخواهد مطالب نا مرتبط برایتان ارسال کند. متاسفانه مسدود کردن آدرس ایمیلی بر روی دستگاه های IOS آنقدرها هم که فکر می کنید ساده نیست. به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این مقاله نحوه مسدود کردن ایمیل در این گوشی ها را با هم مرور کنیم. پس همراه ما باشید.

چرا نمی توانم به کمک Mail، این ادرس ها را مسدود کنم؟

مسدود کردن ایمیل اپلیکیشن ایمیلی اپل یک اپلیکیشن ساده اما مفید است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که می تواند با فراهم کنندگان مختلف خدمات ایمیلی همخوانی و مطابقت داشته باشد. به همین خاطر است که رویکرد واحد و یکپارچه ای برای مسدود کردن ایمیل وجود ندارد. روشی که هر فراهم کننده خدمات ایمیلی برای اینکار ارائه می کند متفاوت است. به همین خاطر شما نمی توانید با فعال کردن یا زدن یک دکمه ایمیل های یک نفر را مسدود کنید. مسدود کردن یک فرد در گوشی ایفون باعث نمی شود ایمیل های او دیگر به دست تان نرسد. مسدود کردن در دستگاه های IOS تنها بر روی تماس های تلفنی، فیس تایم و پیام ها اثر می گذارد. سایر اپلیکیشن های ایمیلی بر اساس محدودیت هایی که شرکت های سازنده شان وضع کرده اند به کار خودشان ادامه می دهند. خوب حالا که این موارد را با هم مرور کردیم باید ببینیم چگونه می توانیم آدرس ایمیلی را بر روی گوشی های ایفون مسدود کنیم.

پیام های جیمیل را بر روی گوشی ایفون تان مسدود کنید( مسدود کردن ایمیل):

اگر برای برقراری ارتباط از جیمیل استفاده می کنید بهترین روش برای مسدود کردن پیام های فرستنده استفاده از گوشی برای دانلود کردن اپلیکیشن جیمیل از اپل استور است. شما می توانید از سفری برای دسترسی به نسخه دسکتاپ هم استفاده کنید اما درباره جیمیل این روش برای دستگاه های موبایلی کارساز نخواهد بود. برای مسدود کردن ایمیل در ایفون مراحل زیر را دنبال کنید: • از اپل استور، اپلیکیشن جیمیل را دانلود کرده و نصب نمایید. بعد از اینکه برنامه را نصب کردید آن را اجرا کنید و وارد شوید. • ایمیلی از طرف فردی که می خواهید آن را مسدود کنید بیابید و بر روی آن ضربه بزنید. • بر روی سه نقطه موجود در گوشه راست و بالای پیام ضربه بزنید • گزینه Block “[sender]” را از جعبه کشویی انتخاب کنید.

ایمیل را از طریق Webmail در سفری مسدود کنید:

بیشتر شرکت های فراهم کننده خدمات ایمیلی به شما اجازه می دهند از طریق دستگاه های ایمیلی وارد شوید و به نسخه موبایلی اینباکس تان دسترسی پیدا کنید. در این بخش می توانید با ضربه زدن و نگه داشتن دکمه Refresh در سفری، نسخه دسکتاپی را درخواست کنید و سپس بر روی Request Desktop Site ضربه بزنید. درباره جیمیل، اینکار به شما کمک نمی کند قابلیت مسدود کردن را به خوبی بیابید. با اینحال برای بیشتر فراهم کنندگان بزرگ خدمات ایمیلی مثل یاهو و Outlook مایکروسافت می توانید از طریق مرورگر موبایل به قابلیت مسدود کردن ایمیل دسترسی پیدا کنید. برای مسدود کردن ایمیل، از طریق مرورگر وب وارد ایمیل شوید، نسخه دسکتاپی را درخواست نمایید و سپس دستورالعمل های زیر را دنبال کنید: • درباره یاهو: در گوسه سمت راست و بالای اینباکس تان بر روی گزینه setting ضربه بزنید و سپس More Settings را انتخاب کنید. حالا می توانید Security and Privacy را انتخاب نمایید و سپس در صفحه نمایش بعدی به دنبال Blocked addresses بگردید و بر روی +ADD کلیک کنید. • در Outlook: بر روی گزینه setting در گوشه راست و بالا ضربه بزنید و سپس View full settings را انتخاب نمایید. در صفحه نمایش بعدی بر روی Mail > Junk email کلیک کنید و گزینه Blocked sender را بیابید. هر ادرسی که می خواهید مسدود کنید را به این فهرست اضافه کنید. نکته: اگر در استفاده از سایت دسکتاپی بر روی دستگاه موبایلی مشکل داشتید سعی کنید از طریق مرورگر دسکتاپی بر روی رایانه تان وصل شوید. خوب همانطور که مشاهده کردید روش های مختلفی برای مسدود کردن ایمیل در گوشی های آیفون وجود دارد. بر اساس شرایطی که دارید می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید و خودتان را از شر پیام ها و ایمیل های مزاحم خلاص نمایید. اینکار به شما کمک می کند در زمان تان صرفه جویی کنید.
برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن