آموزش

ریپورت در تلگرام + آموزش های کاربردی جهت رفع آن

ریپورت در تلگرام و راه کار هایی برای رفع آن:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قادر به ارسال پیام برای کاربران موجود در تلگرام نباشید، آنجاست که باید بدانید حساب کاربری شما بلاک و یا ریپورت شده است. اما برای رهایی از این مشکل باید چه اقدامی را انجام دهید؟ لطفا تا انتهای این مقاله با بلاگ می شارژ همراه باشید تا روش های رفع ریپورت در تلگرام را برای شما عزیزان به روشی بسیار آسان و کاربردی آموزش دهیم تا زین پس بتوانید این مشکل را خودتان حل کنید.  

ریپورت در تلگرام چیست و چگونه می توان آن را تشخصی داد؟

ریپورت در تلگرام به معنای عدم ارسال پیام برای کاربران ناشناس موجود در این مسنجر است، در واقع شما تنها قادر خواهید بود به مخاطبانی که شماره شما را دارند، پیامی ارسال کنید. اما در این مقاله قصد داریم روش هایی را به شما عزیزان آموزش دهیم تا از شر این مشکل اساسی راحت شوید. اما حساب ما چگونه ریپورت می شود؟ ریپورت کردن از آنجا شروع می شود که دیگر کاربران موجود در این مسنجر شما را به عنوان فردی مزاحم معرفی می کنند. توجه داشته باشید که شما در یک گروهی قرار دارید و به صفحات شخصی افرادی اقدام به ارسال پیام های تبلیغاتی و یا توهین آمیز می کنید، آن فرد می تواند شما را به عنوان یک مزاحم و یا یک اسپمر به تلگرام گزارش دهد و اگر تعداد افرادی که این عنوان را برای شما در نظر می گیرند به بیش از حد معمول خود برسد، تلگرام حساب شما را مسدود خواهد کرد.   ریپورت در تلگرام ریپورت در تلگرام

چگونه متوجه شویم که حساب کاربری ما ریپورت شده است؟

به تصویر زیر نگاه کنید، هنگامی که شما از سوی تلگرام ریپورت شده باشید و اگر بخواهید به شخصی پیام دهید معمولا پیام زیر را مشهاده خواهید کرد. sorry you can only send messages to mutual contacts at the moment و این یکی از نشانه های بارز ریپورت شدن حساب کاربری شما است.   ریپورت تلگرام  

دلایل ریپورت در تلگرام چیست؟

دلایل مختلفی می‌توانند منجر به ریپورت شدن در تلگرام شوند که ارسال پیغام های اسپم و مزاحمت برای دیگر کاربران این مسنجر فقط یک نمونه از این موارد است. به صورت کلی اصلی ترین دلایلی که ممکن است منجر به ریپورت شدن اکانت تلگرام کاربران شود، شامل موارد زیر خواهند بود:
  • ارسال پیغام های اسپم از طریق ربات های تبلیغاتی
  • عضویت در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی که عملکرد آن ها برخلاف قوانین تلگرام است.
  • ارسال بالغ بر 100 پیام خصوصی در طول روز برای افراد ناشناس
  • استفاده از استیکرهای غیرمجازی که تلگرام امکان اضافه کردن آن ها به لیست استیکرها را نمی‌دهد.
  • فوروارد کردن لینک های اسپم، فعال کننده ربات ها و غیره که منجر به آزار دیگر کاربران می‌شوند.
  • ارسال پیغام های تکراری و تبلیغاتی برای کاربران ناشناس تلگرام
 

بهترین روش های خروج از ریپورت در تلگرام (Telegram Report)

اما اگر بنا به هر دلیل ریپورت اسپم (Report Spam) شدیم، چطور باید از این وضعیت خارج شویم؟ برای خروج از ریپورت تلگرام روش های مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم بهترین آن را برایتان شرح دهیم. شما بنا به سلیقه و شرایط خود می‌ توانید از هر روشی که برایتان مناسب تر است به منظور خروج از ریپورت تلگرام استفاده کنید.

روش اولاستفاده از ربات اسپم بوت | Spambot 

روش پیشنهادی ما برای خروج از ریپورت تلگرام روشی است که در این مرحله شرح می‌دهیم. در این روش شما از طریق ربات رسمی تلگرام با عنوان Spam Info Bot برای تلگرام درخواست رفع ریپورت را ارسال می‌کنید و عموما اگر سابقه خیلی بدی نداشته باشید ظرف مدت زمان کوتاهی محدودیت های ریپورت از اکانتتان برداشته می‌شوید. در ادامه به صورت دقیق نحوه استفاده از ربات اسپم بوت و ارسال درخواست خروج از ریپورت تلگرام را برایتان شرح می‌دهیم.   خروج از ریپورت تلگرام spambot   ابتدا ربات اسپم بوت (@spambot) را با کلیک بر روی این قسمت در اکانت تلگرام خود اجرا کرده و روی گزینه Start کلیک کنید تا فعالیت ربات آغاز شود.   خروج از ریپورت تلگرام ربات اسپم بوت   در این حالت اگر اکانت تلگرام شما ریپورت شده باشد با پیغامی شبیه به عکس فوق مواجه می‌شوید که طبق توضیحات آن گفته شده اکانت شما تحت ریپورت اسپم قرار دارد. از گزینه های زیر صفحه گزینه This is a Mistake را انتخاب کنید.   خروج از ریپورت تلگرام ربات اسپم بوت   گزینه Yes را در این مرحله انتخاب نمایید.   خروج از ریپورت تلگرام ربات اسپم بوت   در این مرحله باید گزینه No, I’ll never do any of this را انتخاب نمایید.   خروج از ریپورت تلگرام ربات اسپم بوت   در این مرحله شما باید یک پیغام را برای تیم پشتیبانی تلگرام تایپ کنید و شرح دهید که اکانت شما به اشتباه ریپورت شده است و حالا قصد داریم آن را از ریپورت خارج کنید. در نظر داشته باشید که متن پیغام ارسالی شما در این مرحله اهمیت بالایی دارد. یک نمونه از متنی که می‌توانید از آن در این مرحله استفاده کنید در بخش زیر ضمیمه شده است.

Dear Telegram Support

.My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, if I am the chat starter

.Kindly help to fix the issue and remove the spam report

.Best Regards

اگر با زبان انگلیسی آشنا هستید، سعی کنید خودتان یک متن متفاوت را تهیه کرده و دلایل قانع کننده خود برای خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) را شرح دهید. همچنین می‌توانید تماسی با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک برقرار کرده و از آن ها برای تهیه این متن و خروج از ریپورت تلگرام کمک بگیرید. بعد از اینکه این مراحل را طی کردید، ربات اسپم بوت تاریخ ر رفع محدودیت های اکانت شما را اعلام خواهد کرد.  
برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن