اخبار اپراتورها

طریقه فعال سازی اینترنت همراه اول بر روی گوشی

امروزه استفاده از اینترنت ممکن است در هرجایی مورد نیاز باشد. یکی از روش های اتصال به اینترنت استفاده از داده های گوشی موبایل و سیم کارت همراه اول است. با فعال سازی اینترنت همراه اول سیم کارت خود می توانید در هر مکان و هر زمانی از اینترنت پر سرعت استفاده کنید. در ادامه به شما چگونگی فعال سازی اینترنت همراه اول را آموزش داده ایم.

روش فعال سازی اینترنت همراه اول

برای فعال سازی اینترنت همراه اول در قدم نخست باید از یک گوشی موبایل هوشمند استفاده کنید. لازم به ذکر است که اگر می خواهید از بالاترین سرعت اینترنت همراه اول سود ببرید باید گوشی شما قابلیت 4G و 4.5G را دارا باشد. برای استفاده از اینترنت همراه اول دو راه دارید. یک اتصال بدون خرید بسته اینترنتی همراه اول، و راه دیگر خرید بسته و استفاده از آن. اگرچه بدون خرید بسته نیز می توانید با گوشی همراه خود به اینترنت متصل شوید ولی در این صورت هزینه استفاده از اینترنت به شکل چشمگیری افزایش پیدا می کند. به همین خاطر بهتر است با خرید بسته های اینترنت همراه اول و یا بسته های اینترنت نوترینو اقدام به فعال سازی اینترنت همراه اول کنید. با استفاده از این بسته های اینترنتی، هم هزینه های شما کاهش می یابد، و هم سرعت اینترنت تان بیشتر خواهد شد.

فعال سازی اینترنت همراه اول

چگونه بسته اینترنت همراه اول بخریم؟

بسته های اینترنت همراه اول بسیار متنوع هستند و برای هر شخص با هر میزان مصرفی یک بسته اینترنتی مناسب یافت می شود. شما می توانید برای فعال سازی اینترنت همراه اول خود، بسته به میزان مصرف و نیازتان یکی از بسته های روزانه، هفتگی و یا ماهیانه نوترینو را خریداری کنید. برای آگاهی از تنوع بسته های اینترنتی همراه اول می توانید از روش های متفاوتی استفاده کنید. یکی از این روش ها استفاده از اپلیکیشن سایت می شارژ است. البته می توانید با استفاده از کد دستوری  #231*10*  از بسته های متنوع اینترنت نوترینو آگاهی پیدا کنید.

همچنین اگر یک پیامک خالی به شماره 8088 ارسال کنید کدهای دستوری بسته های اینترنتی همراه اول برایتان پیامک می شود. که با شماره گیری هر کد می توانید اقدام به فعال کردن اینترنت همراه اول خود کنید. سامانه *100# نیز سامانه دیگری است که می توانید با بهره بردن از آن از بسته های اینترنتی همراه اول آگاهی یافته و بسته به نیاز خودتان بسته مورد نظر خود را خریداری کنید. لازم است بدانید که بعضی از بسته ها همراه با اینترنت رایگان شبانه نامحدود ارائه می شود و دیگر بسته ها دارای اینترنت نامحدود نیستند. پس قبل از انتخاب بسته اینترنت و فعال سازی اینترنت همراه اول خود اطلاعات لازم درباره هر بسته را به دست آورید.

چگونه به اینترنت متصل شویم؟

پس از خرید بسته اینترنتی و فعال سازی اینترنت همراه اول، حال سوال این است که چگونه می توانیم به اینترنت پر سرعت همراه اول متصل شویم؟ برای اتصال به اینترنت در قدم اول نیاز به دریافت تنظیمات اینترنتی لازم دارید. برای این کار می توانید یک پیامک خالی به شماره 8008 ارسال کنید. تنظیمات مورد نیاز گوشی موبایل شما با توجه به نوع و مدل آن برایتان پیامک می شود. پس از نصب و ست کردن این تنظیمات گوشی شما آماده اتصال به اینترنت پرسرعت نوترینو است. اگر همچنان گوشی تلفن شما به اینترنت متصل نمی شود ممکن است نیاز باشد یک بار آن را خاموش و روشن کنید.

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن