تکنولوژی

۶ اپلیکیشن کاربردی جی پی اس آفلاین برای دستگاه آندرویدی

تبلت یا تلفن همراه اندروید با نقشه GPS آفلاین جایگزین مناسبی برای جی پی اس های سنتی هستند. می توانید جی پی اس خود را به طور دائم با تبلت ارزان قیمت و نقشه آفلاین اندروید جایگزین کنید. یک تبلت اندرویدی ارزان قیمت و یک برنامه کاربردی ناوبری خوب با نقشه آفلاین با جدیدترین به روزرسانی ها و ویژگی های اضافی ، می تواند برای شما عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

نسخه های رایگان و پولی از برنامه های نقشه آفلاین اندروید در فروشگاه گوگل موجود می باشند. در مقایسه با قیمت بالا و هزینه های اضافی برای به روزرسانی نقشه سالانه در GPS ، نقشه های آفلاین اندروید در تلفن هوشمند یا تبلت یک انتخاب عالی است.

برنامه های نقشه آفلاین در مقایسه با iPad ها و در یک تبلت اندروید به خوبی کار می کند. از آنجا که iPad ها با GPS داخلی همراه نیستند. بیشتر تلفنها و تبلتها  اندروید با GPS داخلی همراه هستند ، اما وقتی که قصد استفاده از تبلت و یا تلفن اندرویدی را دارید ، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که این دستگاها ها با GPS داخی همراه هستند. در این مقاله با وبلاگ می شارژ همراه باشید تا لیستی از بهترین اپلیکیشن ها با نقشه آفلاین برای تلفن و تبلت اندرویدی را به شما معرفی میکنیم تا شما را در جاده حتی بدون اتصال به اینترنت شما را راهنمایی کند.

۱- اپلیکیشن ناوبری  MapFactor

برنامه MapFactor Navigator یک برنامه رایگان می باشد که مسیر را به صورت گفتاری و تصویری به کاربر ارائه می دهد و مناسب تلفن و تبلت های اندرویدی می باشد که با استفاده از داده های OpenStreetMaps کار می کند. نقشه های این برنامه روی کارت SD نصب شده است ، بنابراین نیازی به اتصال به اینترنت در هنگام مسافرت نیست. به روزرسانی های نقشه و برنامه ها هر ماه رایگان هستند.

اپ

همچنین مطالعه کنید: ویز آفلاین | مسیریابی بدون اینترنت ویز ( Waze )

ویژگی های MapFactor با ناوبری صوتی و بصری

  • در زبان های مختلف می باشد
  • حالت دو بعدی و سه بعدی که امکان نمایش واقعی نقشه تصویری را فراهم می کند.
  • جستجو و یافتن نزدیکترین نقاط مورد علاقه 
  • هشدار صوتی برای نزدیک شدن به دوربین های سرعت

دانلود MapFactor از پلی استور (نسخه رایگان)

۲- اپلیکیشن Navfree: ناوبری GPS رایگان

Navfree یک برنامه ناوبری نقشه آفلاین کاملاً رایگان Android است.

از ویژگی های این برنامه:

  • دستورالعمل های گفتاری روی صفحه 
  • استفاده از نقشه آفلاین 
  • جستجوی آدرس و جستجوی زنده از طریق Google و Microsoft Bing می باشد.
  • برنامه های نقشه آفلاین GPS برای بارگیری رایگان از فروشگاه Navfree در دسترس هستند.
  • داده های نقشه آفلاین Android در دستگاه شما ذخیره می شود.
  • با استفاده از نقشه آفلاین GPS ، هنگام رانندگی نیازی به اتصال داده نیست.

این برنامه نقشه آفلاین به شما این امکان را می دهد نقشه ها را در هر زمان و هر مکان و بدون پرداخت هزینه برای اتصال به داده ها ، مرور کنید ، این بدان معناست که هیچ هزینه رومینگ و هزینه ای در هنگام خارج از کشور ندارید. از ویژگی های برنامه آفلاین نقشه اندرویدی شامل قابلیت جابجایی بین حالت دو بعدی و سه بعدی و صفحه نمایش ایمنی ، منوهای بصری و دکمه های بزرگ است که برای استفاده آسان با دستگاه های صفحه لمسی و بزرگنمایی خودکار در اتصالات با چندین گزینه مسیریابی مانند سریعترین ، ساده ترین ، اقتصادی ترین و غیره طراحی شده است.

برنامه ناوفری جی پی اس رایگان

دانلود از PlayStore (نسخه رایگان)

۳- اپلیکیشن Maps.Me Pro 

با کمک این برنامه می توان سریعترین نقشه های آفلاین در کل دنیا را در دستگاه اندروید به صورت آفلاین ذخیره کرد. این اپلیکیشن ناوبری آفلاین تقریباً همه نقشه های کشورها را بصورت حرفه ای ارائه می دهد. روش فشرده سازی نوین داده ها اجازه می دهد تا نقشه ها را در چند ثانیه بارگیری کنید ، و از طریق آنها هموار حرکت کنید.

Maps.Me با میلیون ها مسیر همراه است که برنامه را به راهنمای شهر شما تبدیل می کند. این نقشه آفلاین اندرویدی قادر به جستجوی فست فود ، فروشگاه ، هتل ، جاهای دیدنی ، سرگرمی ، بانک ، حمل و نقل و بسیاری دیگر از دسته های دیگر می باشد تا مکان مورد نیاز خود را پیدا کنید.

بارگیری از پلی استور: نسخه پولی | نسخه رایگان

maps.me جی پی اس افلاین

۴- اپلیکیشن Sygic

Sygic یک نسخه آفلاین از بهترین نقشه های دستگاه ناوبری شرکت TomTom است. این نقشه  می تواند در دستگاه اندروید شما بدون اتصال به اینترنت به همراه مجموعه ای قوی از ویژگی های ناوبری ، در رانندگی با اطمینان به شما کمک کند.

نقشه آفلاین Sygic با ویژگی های استاندارد مانند ناوبری قابلیت هدایت صوتی و بصری می باشد و با گفتن نام خیابان کمک میکند راننده در جاده تمرکز کند. ویژگی های اضافی مانند، مسیرهای جایگزین تا سه مورد با قابلیت انتخاب مسیر مورد نظر. راهنمایی خط پویا برای شناخت مسیر مناسب ، نمای اتصال برای درک بهتر تقاطع ها ، نمایش حد مجاز سرعت برای محافظت در برابر سرعت بیش از حد و هشدارهای دوربین سرعت.

بارگیری از PlayStore (نسخه پولی)

sygic maps oflfine

۵- اپلیکیشن GPS Navigation & Maps – Scout

این برنامه ناوبری آفلاین با ناوبری کامل به روش هدایت پله به پله کار می کند. قابلیتهای این برنامه مانند هشدار سرعت ، نمایش علائم خیابان ، نمایش سه بعدی (ایزومتریک) بر اساس انتخاب شما می باشد که این برنامه در حالت آنلاین و آفلاین کار می کند. 

در این برنامه تقریباً با ۱۰۰۰ نسخه اضافی (شهرها ، ایالت ها ، قاره ها) می توانید نقشه آفلاین کشور ها را در برنامه ارتقا دهید. ناوبری GPS و نقشه ها شامل فناوری خلاقانه  Skobbler و نقشه NGX است. بنابراین نقشه هایی که دریافت می کنید بسیار عالی به نظر می رسند و حرکت می کنند ، نقشه قابلیت زوم و چرخش دارد و با روانی بی نظیر در حرکت هستند. فقط کافیست نقشه را بیشتر زوم کنید تا بتوانید با جزئیات بیشتری با نقاط روی نقشه در تعامل باشید. شما هیچوقت تصویر تار یا کاشی های خالی دریافت نمی کنید.

بارگیری از PlayStore (نسخه پولی)

GPS آفلاین

۶- اپلیکیشن ناوبری آفلاین Maverick Pro

برنامه ناوبری Maverick Pro مناسب برای پیاده روی ، قایقرانی ، جابجایی مکان و سایر فعالیت های در فضای باز است. این برنامه جی پی اس آفلاین چندین نقشه جهانی و منطقه ای را ارائه می دهد. این نقشه ها شامل Bing ، Yandex ، نقشه های Open Street ، حمل و نقل عمومی ، OS Explorer  (آلمان ، اتریش ، تیرول جنوبی) ، Cykloatlas ، HikeBikeMap (آلمان) ، نقشه Piste Open ، NearMap (استرالیا) و بسیاری از نقشه های دیگر می باشد.

همه نقشه ها بطور خودکار برای استفاده آفلاین ذخیره می شوند. برای تبدیل نقشه ها از قالب های مختلف از برنامه MAPC2MAPC استفاده میکند و نقشه ها توسط  Mobile Atlas Creator دانلود میشود . در این برنامه می توانید موقعیت فعلی یا برنامه ریزی شده خود را به اشتراک بگذارید و آدرس ، مختصات GPS ، را به نقشه های Google  لینک کنید و حتی تصویر نقشه را ارسال کنید. رادار داخلی این برنامه مسیر ، فاصله و زمان تخمین زده شده را تا نقطه مورد نظر نشان می دهد. قابلیت Trackback شما را با یک قطب نما با اشاره به نزدیکترین مکان به شما در مسیر ضبط می کند.

بارگیری از پلی استور: نسخه پولی | نسخه رایگان

Maverick Pro

 Google Map آفلاین

Google Map یک برنامه کامل نقشه آفلاین نیست. با این حال ، برنامه Google Map این اجازه را می دهد تا نقشه آفلاین را برای منطقه ای که می خواهید ذخیره کنید. از Google Map می توان برای ذخیره نقشه آفلاین برای چندین مکان با چندین فایل آفلاین استفاده کرد. نقشه های Google Offline در طی مدت ۳۰ روز منقضی می شود و در صورت لزوم قابل تمدید است. اگر نمی خواهید برای نقشه آفلاین هزینه کنید و همیشه می خواهید آخرین نقشه را بدست آورید ، جزئیات بیشتری را در Google Map آفلاین ببینید.

نقشه های آفلاین Android برای حالت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت ساخته شده اند. نقشه های آفلاین می توانند در حافظه Android یا کارت SD شما ذخیره شوند. این نقشه های آفلاین ممکن است قدیمی شوند و به روزرسانی ها در زمان واقعی ارائه نشوند. با این حال ، شما در وسط خیابان بدون اینترنت گیر نخواهید کرد. حتی اگر شما با Google Map Online رانندگی می کنید ، بهتر است یک نقشه آفلاین یا نسخه نقشه آفلاین Google Map داشته باشید.

منبع: https://mashtips.com

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن