آموزش

دلایل اسپم ریپورت و روش های رفع ریپورت تلگرام

اگر به هر دلیلی ریپورت شده اید و به دنبال رفع ریپورت اکانت تلگرام و علت آن هستید. با ما همراه باشید تا در این مقاله به شما علت ریپورت و روش های رفع ریپورت  تلگرام را آموزش دهیم. زمانی که بدون اجازه وارد پی وی دیگران شوید در قسمت بالایی صفحه ی مکالمه عبارت Report Spam قرار می گیرد. وقتی که مخاطب شما فکر کند که شما مزاحم او شده اید و یا قصد ارسال پیام های ناخواسته ای را برای او دارید، بر روی این گزینه کلیک کرده و اگر چندین نفر این کار را بکنند، شما ریپورت خواهید شد. رفع ریپورت تلگرام

چرا در تلگرام ریپورت می شویم ؟

عمده ترین علت این است که شما به خاطر  اضافه کردن بدون اجازه افراد به گروه یا کانال خود ریورت شده اید.  سایر دلایل موارد زیر است: فرستادن بیشتر از ۱۰۰ پیام در روز به کار بردن استیکر های غیر مجازی که در تلگرام سیو نمی شوند. به کار بردن حالت پروفایل last seen recently برای مدت طولانی و فرستادن پیام به صورت ناشناس از طریق بات استفاده زیاد از نسخه های غیر رسمی، تلگرام مثل موبوگرام و تلگرام فارسی و … روی یک اکانت وارد شدن و عضویت در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی اگر در گروه و کانال هایی عضوتان کنند و سپس حذفتان کنند. فرستادن پیام های تکراری به افراد جدید فرستادن و فروارد پست ها به همراه لینک آلوده و غیر مجاز رفتن به پی وی افراد غیر از لیست دوستان در گروه ها همچنبن این مطلب را مطالعه کنید: آموزش نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام وبسایت خرید شارژ و پرداخت قبوض

روش های رفع ریپورت تلگرام

برطرف کردن ریپورت اسپم اکانت بدون ایمیل

در این روش باید افرادی که شماره و اکانت تلگرام شما را ندارند برای شما پیام و یا استیکر ارسال کنند. برای این کار می توانید در گروه های که عضو هستید از سایرین درخواست کنید تا برای شما پیام ارسال نمایند. هر قدر تعداد افرادی که این کار را انجام می دهند بیشتر باشد ، شما سریعتر از حالت ریپورت اسپم خارج خواهید شد. البته بهتر است که این افراد این کار را در یک روز انجام ندهند و یک تعداد امروز برای شما پیام بفرستند و گروهی دیگر فردا و … به این شکل شما بعد از گذشت 7 تا 10 روز رفع ریپورت خواهید شد. البته حواستان باشد که در این مدت پیام هایی که افراد جدید برایتان فرستاده اند را باز نکنید و برای افراد جدید دیگری هم پیامی نفرستید. شما می توانید در این مدت به فعالیت خود در گروه ها و کانال های قبلی و چت کردن با دوستان قبلی بپردازید.

راه حل سریع رفع ریپورت تلگرام

این روش به نوعی یک جعل الکترونیکی می باشد. در این روش شما باید اسم اکانت تلگرام خود ، عکس و ایدی خود را با دوستتان عوض کنید . و به اصطلاح خود را به جای دوستتان جا بزنید و به این طریق در کمتر از 24 ساعت شما رفع ریپورت خواهید شد. به این شکل که ابتدا با شماره تلفن دوست خود اکانت تلگرامی را ایجاد کنید و بعد نام تلگرام خود با نام دوستتان را جابه جا کنید. بعد از آن عکس ها را نیز جابه جا کرده و آیدی خود را با آیدی دوستتان عوض کنید. بعد به گروهی رفته و هر 5 دقیقه دو خط متن ارسال کنید. (هرکدام دوبار) سپس تا 24 ساعت دیگر هیچ پیامی ارسال نکنید. بعد از این مدت شما رفع ریپورت تلگرام خواهید شد.

رفع ریپورت تلگرام با ask question

وارد قسمت تنظیمات تلگرام خود شده و پس از آن به قسمت پرسش و پاسخ یا ask question بروید. بعد روی ASK A VOLUNTEER زده و از اپراتور تلگرام به زبان انگلیسی تقاضا کنید که رفع ریپورت شوید.  

رفع ریپورت تلگرام با ایمیل زدن به تلگرام

آخرین روش رفع ریپورت در تلگرام ، ایمیل زدن به تلگرام است. شما باید ایمیلی به آدرس  spam@telegram.org فرستاده و در  subject عنوان ایمیتان را  spam قرار دهید. سپس در متن این ایمیل درخواست کنید که رفع فیلتر شوید. آیدی و شماره ی موبایل خود را نیز در آخر قرار دهید.      
برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن